0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

[vc_row][vc_column][vc_column_text]
Ми даємо вичерпну відповідь на це питання, оскільки днями отримали дзвінок від учасника програми з Тернопільської області, який потребував юридичної допомоги, але категорично не хотів називати прізвище. Нашим консультантам довелося буквально вмовляти чоловіка, щоб він зміг отримати правову допомогу.
«Дзвінки на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ безкоштовні та анонімні. Але у випадку порушення прав, наші фахівці мають написати звернення або передати інформацію дружньому юристу. Тоді без прізвища – не обійтися, бо мова йде про конкретну людину, права якої – порушені», — пояснює президент Благодійного Фонду «Надія та Довіра» Світлана Ткаля.
Діяльність Гарячої Лінії координує Благодійний Фонд «Надія та Довіра», який є пацієнтською організацією. Ми допомагаємо людям, які живуть з наркозалежністю, та учасникам замісної терапії відстояти власні права.
«Я закликаю усіх: не бійтеся говорити, якщо відчуваєте утиски, прояви стигматизуючого ставлення до себе. Мовчанням вирішити проблему – неможливо, а захистити права людини, яка відмовляється себе назвати – надзвичайно складно», — звертається до клієнтів Гарячої Лінії Світлана.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print