0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Вислови «сама винна» та «спровокувала» часто повторюють, виправдовуючи кривдника, жертви насильства.
«Мені здається, що всі без винятку жінки, які живуть з наркозалежністю, хоч раз в житті ставали жертвами насильства. Багато представниць спільноти живуть в такій ситуації роками. У них настільки високий рівень самостигми, і вони настільки звикли до негативного ставлення суспільства, що навіть з висловом «Насильству не може бути виправдання», погоджувалися далеко не всі», — розповіла регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»Яніна Стемковська.
Щоб виправити ситуацію, в рамках кампанії «16 днів проти насильства» в Полтаві 7 грудня провели зустріч-дискусію представниць спільноти та запрошених гостей: регіональної координаторки Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Вера Яковенко, РП Уповноваженого Національної Поліції України – Нечипуренко Н. М., спеціалісток місцевих центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги – Ражик Тетяни й Бардакової Яни та спеціалістки БО «Меридиан» Марії Двигало.
«Наприкінці зустрічі усі учасниці погодилися, що нема виправдання насильству. А для представниць спільноти, серед яких багато жінок з заниженою самооцінкою, це вже великий крок вперед», — пояснила Яніна.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print