0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Міжнародний благодійний фонд Альянс громадського здоров’я послідовно продовжує розширювати доступ до послуг з діагностики, лікування ВГС та соціального супроводу ВІЛ/ВГС коінфікованих пацієнтів ключових груп.

В рамках проєкту пацієнтам ключових груп з ко-інфекцією ВІЛ/ВГС безкоштовно будуть надані послуги з діагностики та лікування вірусного гепатиту С, а також соціального супроводу пацієнтів.

В даному проєкті Альянсу в якості режиму лікування вірусного гепатиту С застосовується комбінація лікарських засобів софосбувір + даклатасвір.
Тривалість проєкту: травень 2019 – грудень 2020 року.
Даний проєкт фінансується Глобальним фондом для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією в рамках політики стосовно ко-інфекцій та ко-захворюваності.

До проєкту залучаються пацієнти з ко-інфекцією ВІЛ/ВГС:
— люди, які живуть з ВІЛ;
— чоловіки та жінки у віці від 18 років і старші, які мають ко-інфекцію ВІЛ/ВГС та
— належать до ключових груп населення (ЛВНІ, а також їх партнери, пацієнти на ЗПТ, СР, ЧСЧ, з ко-інфекцією ВІЛ/ВГС);
— пацієнти без попереднього досвіду лікування вірусного гепатиту С із застосуванням препаратів прямої противірусної дії.

Пацієнти, які мали попередній досвід лікування вірусного гепатиту С із застосуванням ПППД, до проєкту не залучаються!

Визначення наявності РНК вірусу гепатиту С перед початком лікування та оцінка ефективності лікування вірусу гепатиту С через 12 тижнів після закінчення лікування для кожного пацієнта проєкту надаються безкоштовно.

Кількість курсів лікування
В січні 2020 року заклади охорони здоров’я загалом отримають 1740 дванадцяти тижневих курсів лікування ВГС-інфекції для пацієнтів з ко-інфекцією ВІЛ/ВГС. Ще 2000 курсів лікування буде поставлено в березні 2020 року.

Більше інформації можна отримати, зателефонувавши на Національна Гаряча Лінія з питань вірусних гепатитів. Дзвінки за телефоном 0-800-50-33-10 в межах України безкоштовні!

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print