0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Протягом січня 2024 року на Національну гарячу лінію з питань вірусних гепатитів надійшло 502 звернення.

З них 480 надійшло телефоном, а 22 — онлайн. Тобто, онлайн до нас надійшло кожне 22-ге звернення.

Якщо говорити про розподіл звернень за статтю, то в січні 2024 року до нас зверталися частіше жінки. Такий розподіл звернень за статтю, з одного боку, є традиційним (оскільки жінки частіше звертаються і в категорії клієнта члени родини), але при цьому відповідна тенденція змінювалася минулого року на тлі досить значної кількості звернень від військових та ветеранів.

Традиційно, більшість звернень на Національну Гарячу Лінію з питань вірусних гепатитів надходить від представників ключових груп. Не став виключенням і січень 2024 р. Від представників ключових груп телефоном надійшло 193 звернення, ще 76 звернень надійшло від членів родин ЛВН/ЗПТ, від загального населення надійшло 101 звернення.

Відповідна ілюстрація показу звернень важлива, оскільки дає розуміння пропорційності звернень від представників ключових груп відносно загального населення.

Проте відповідна розбивка звернень може бути деталізована завдяки поділу за ключовими групами, а також за рахунок включення таких категорій клієнта як члени МДК та представників груп ризику щодо інфікування вірусними гепатитами як військові/ветерани та ВПО.

Відповідно, деталізований розподіл звернень на Національну Гарячу Лінію з питань вірусних гепатитів за категорією клієнта викладати наступним чином:

Переходячи до тематики звернень, потрібно відзначити, що тема доступного лікування є основною у зверненнях. Протягом січня 2024 р. на Гарячу Лінію надійшло 187 звернень щодо безкоштовного лікування. Трохи менше звернень, 183, стосувалися загальної інформації про вірусні гепатити. Ще 114 звернень надійшло з питаннями щодо профілактики вірусних гепатитів. Слід зазначити, що існує цікавість до вакцинації, у тому числі серед військових та членів їхніх родин. У результаті 102 звернень консультанти Гарячої Лінії рекомендували клієнтам пройти дообстеження. Ще 96 звернень стосувалися переадресації до лікаря, а 15 переадресаційн на інші гарячі лінії.

 

Щодо розподілу звернень за регіонами, то традиційно найбільша кількість звернень надходить з м. Київ (у січні 2024 надійшло 99 звернень), Дніпропетровської (52 звернення), Одеської (40 звернень), Київської (31 звернення). З Львівської та Полтавської областей надійшло по 23 звернення.

Усього протягом січня 2024 р. було зафіксовано та опрацьовано 10 кейсів, які стосувалися доступу до лікування.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print