0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Протягом січня 2023 року на Національну гарячу лінію з питань вірусних гепатитів надійшло 179 звернень (173 телефоном та 6 он-лайн).

Відкрито 4 кейси.

На відміну від попередніх місяців, у січні 2023 більше звернень надійшло від чоловіків. Це можна пояснити тим, що на Національну Гарячу Лінію з питань вірусних гепатитів звертались військові з питаннями щодо діагностики та лікування, а також тим, що жінки мають можливість виїхати за кордон у тому числі для отримання лікування вірусного гепатиту.

Більшість звернень на Національну Гарячу Лінію з питань вірусних гепатитів надходить від представників ключових  груп та їхніх рідних. У січні 2023 р. від них надійшло 110 звернень, в той час як від загального населення 34 звернень. Ще 24 звернення надійшло від ВПО, 6 звернень від військових, 1 від представників НУО. До категорії клієнта «інші» віднесено 4 звернення.

Звернення за тематикою виглядають наступним чином:

У порівнянні з минулим місяцем на 6% збільшилась кількість звернень щодо безкоштовного державного лікування, також на 3% збільшилась кількість клієнтів, яких направлено на дообстеження.

Серед цікавих кейсів можна визначити кейси щодо відмов у лікуванні гепатитів бійцям ЗСУ (кейси були вдало вирішені).

Щодо розподілу звернень за регіонами, то найчастіше зверталися мешканці м. Київ, з Дніпропетровської та Львівської області.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print