0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Протягом серпня 2023 року на Національну гарячу лінію з питань вірусних гепатитів надійшло 215 звернень (195 телефоном та 20 онлайн).

Відкрито та оброблено 6 кейсів.

У серпня 2023 більше звернень надійшло від жінок, що відповідає тенденції липня та кардинально відрізняється від тенденцій попередніх місяців. Чоловіки до нас звернулися 106 разів, у той час як від жінок надійшло 109 звернень. Відповідні зміни в розподілі звернень за статтю можна пояснити тим, що Національна Гаряча Лінія з питань вірусних гепатитів отримувала масові звернення від дружин війсьвих.

Більшість звернень на Національну Гарячу Лінію з питань вірусних гепатитів надходить від представників ключових  груп та їхніх рідних. У серпня 2023 р. від них надійшло 100 звернень, від членів їхніх родин — 37 звернень, в той час як від загального населення всього 31 звернення. Ще 30 звернень надійшло від ВПО, 16 звернень від військових.

Звернення за тематикою виглядають наступним чином:

Як бачимо, основна кількість звернень традиційно стосувалася доступу до безкоштовного державного лікування. Відповідна тематика звернень є традиційною для Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ. Люди скаржаться на черги для отримання лікування, відсутність одного з препаратів схеми лікування. Збільшилася кількість звернень щодо безкоштовної вакцинації проти вірусного гепатиту В для військових.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print