0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Протягом листопада 2023 року на Національну гарячу лінію з питань вірусних гепатитів надійшло 222 звернення (208 телефоном та 14 онлайн).

Відкрито та оброблено 4 кейси порушення прав.

Жінки зверталися на Національну Гарячу Лінію з питань вірусних гепатитів в 1,5 рази частіше за чоловіків (125 та 97 звернень відповідно).

Лідер по кількості звернень незмінний — це м. Київ. Найменше звернень надійшло з Закарпатської області. 

Більшість звернень на Національну Гарячу Лінію з питань вірусних гепатитів надходить від представників ключових  груп та їхніх рідних. У жовтні 2023 р. від них надійшло 79 звернень, від членів їхніх родин — 27 звернень, в той час як від загального населення всього 55 звернень. Ще 30 звернень надійшло від військових, та 28 звернення — від ВПО.

Традиціно, більшість звернень, які до нас надходять, стосуються безкоштовного, державного лікування та доступу до нього. Не став виключенням і цей місяць. Протягом листопада 2023 до фахівців Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів надійшло 72 звернення.

Дообстеження стосувалося 37 звернень.
 
Загальна інформація про вірусні гепатити була надана у відповідь на 38 звернень. Це відчутно більше, ніж минулого місяця.
 
Переадресації до лікаря стосувалися 14 звернень, ще в результаті 6 звернень відбулася переадресація на інші гарячі лінії.
 
До категорії «інші» віднесено 17 звернень.
 
 
У порівнянні з минулим місяцем значно зросла кількість звернень від загального населення та військових, у обох випадках левова частка звернень стосується доступу до безкоштовного державного лікування, а саме відсутність курсів лікування, величезні листки очікування і ніякої конкретики щодо залишків ліків та їх поставок у лікувальні заклади.
 
 
Що стосується змін у тематиці звернень, то все більше військових та членів їхніх родин цікавляться можливістю отримати безкоштовну вакцинацію проти вірусного гепатиту В.
 
Активно цікавилися клієнти Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів також інформацію про безкоштовне дообстеження.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print