0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Протягом липня 2023 року на Національну гарячу лінію з питань вірусних гепатитів надійшло 246 звернень (227 телефоном та 19 онлайн).

 

Відкрито та оброблено 10 кейсів.

У липні 2023 більше звернень надійшло від жінок, що кардинально відрізняється від тенденцій попередніх місяців. Чоловіки до нас звернулися 113 разів, у той час як від жінок надійшло133 звернення. Відповідні зміни в розподілі звернень за статтю можна пояснити тим, що Національна Гаряча Лінія з питань вірусних гепатитів отримувала масові звернення від дружин війсьвих.

Більшість звернень на Національну Гарячу Лінію з питань вірусних гепатитів надходить від представників ключових  груп та їхніх рідних. У липні 2023 р. від них надійшло 109 звернень, від членів їхніх родин — 55 звернень, в той час як від загального населення всього 32 звернення. Ще 34 звернення надійшло від ВПО, 15 звернень від військових.

Звернення за тематикою виглядають наступним чином:

Як бачимо, основна кількість звернень стосувалася доступу до безкоштовного державного лікування. Відповідна тематика звернень є традиційною для Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ. Люди скаржаться на черги для отримання лікування, відсутність одного з препаратів схеми лікування. Збільшилася кількість звернень щодо можливостей для лікування вірусного гепатиту С у дітей.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print