0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів протягом травня опрацювали 186 звернень. З них 181 надійшло телефоном та 5 онлайн.

Більшість дзвінків як і раніше стосується безкоштовного лікування гепатиту С та В та відсутності вільних курсів.

На другому місці за кількістю звернень загальна інформація про вірусні гепатити. 

І на третьому місці звернення з приводу COVID-19, який з початком активної фази бойових дій нікуди не подівся.

Від жінок та чоловіків надходить майже однакова кількість звернень (від жінок надійшло 95 звернень, а від чоловіків 91 звернення)

Щодо розподілу звернень за регіонами, то найчастіше звертаються мешканці м. Києва (27 звернень), Дніпропетровської області (20 звернень), Київської області (16 звернень).

У 7 випадках з 10 до нас звертаються саме представники спільнот або їх рідні. Від загального населення надходить лише кожен четвертий дзвінок.

Якщо розглядати групу представників спільноти та їх рідних, то найбільше звернень надходить саме від споживачів ін’єкційних наркотиків (39 звернень). На другому місці за кількістю звернень рідні людей, які живуть з наркозалежністю (36 звернень).  Від ЛВН, які споживають неін’єкційні наркотики, надійшло 33 звернення, а від пацієнтів ЗПТ -15. Ще 3 звернення було отримано від представників спільноти ЧСЧ. Так само 3 звернення було отримано від військових.

За місяць було відкрито 9 кейсів, в основному вони стосуються термінового лікування гепатиту С за станом здоров’я.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print