';

Акція до Всесвітнього дня підвищення поінформованості про передозування

Співробітники Благодійного Фонду “Надія та Довіра” та активістки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” взяли участь в акції під Верховною Радою України. Вона приурочена до Всесвітнього дня підвищення поінформованості про передозування. Захід організувало Всеукраїнське об’єднання наркозалежних людей ВОЛНА за підтримки Альянсу громадського здоров’я.
Павло Скала, асоційований директор з політики та партнерських відносин Альянсу громадського здоров’я звернув увагу на те, що в Україні нема точної статитики, скільки саме людей помирає щороку від передозувань. 
Активісти та активістки з різних регіонів поділилися історіями про те, як через передозування з життя пішли їхні знайомі, інколи на очах компанії, яка не знала, чим можна їм зарадити. 
Учасники акції розповіли наскільки важливо не бути байдужими та вчасно викликати швидку допомогу.
Крім того, вони надали інформацію про медичний препарат Налоксон, який здатен врятувати життя людині з передозуванням опіоїдами. Цей лікарський засіб продається без рецепту, але не в кожній аптеці його можна купити.
Учасники акції також пояснили, як смерті від передозування пов’язані з каральною наркополітикою. Споживачі наркотиків намагаються вжити одразу всю придбану речовину і швидше викинути використаного шприца, аби не нести кримінальну відповідальність. В той же час, наркополітика має бути побудована таким чином, щоб карати не залежну людину, а боротися з розповсюдженням наркотиків.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80