';

Зустріч з дружньою організацією “Клуб “ЭНЕЙ”

Співробітники Благодійний Фонд “Надія та Довіра” відвідали дружню організацію “Клуб “Эней”. Говорили про можливість для наркозалежних міста Києва стати пацієнтами замісної підтримувальної терапії та важливість переадресації між організаціями. Співробітники “Клуб “Эней” вказали на те, що чимало людей, які живуть з наркозалежністю, стають пацієнтами платних сайтів ЗПТ, бо там отримати препарат можна швидше і одразу для самостійного прийому. Ще частина людей з опіоїдною залежністю перебуває в полоні міфів про замісний препарат. З метою мотивації цієї категорії представників ключової групи, співробітники Благодійного Фонду “Надія та Довіра” залишили інформаційні матеріали для розповсюдження серед клієнтів пунктів обміну шприців.
Присутні на зустрічі співробітники “Клубу “Эней” дізналися про те, що на Національній Гарячій Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ можна отримати безкоштовну консультацію юриста та лікаря-нарколога. Також усіх зацікавила інформація про роботу Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів.
Окрім важливої та корисної інформації, усі бажаючі змогли отримати одяг та взуття, передані Благодійному Фонду “Надія та Довіра” однією з фірм м. Києва для розповсюдження серед представниць ключових груп.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80