';

Жіночий передфорумний день: в центрі уваги гендерно обумовлене насильство та ВІЛ

Жіночий день “Голос жінки” традиційно передував ІІ Національному Форуму людей, які живуть з наркозалежністю. Організаторами заходу, який проходив за підтримки “100 відсотків життя – Мережа ЛЖВ” та фінансової підтримки Альянсу громадського здоров’я, стали Благодійний Фонд “Надія та Довіра” та Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА.
Сателітний жіночий день включав декілька сесій, під час яких активістки підвели підсумки року та поставили нові цілі. Представники Благодійного Фонду “Надія та Довіра” та Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” анонсували пілотний проект, у якому будуть задіяні “вуличні юристи”, які допомагатимуть представникам вразливих груп ефективно захищати власні права.
Про перспективи роботи розповіли менеджер Проекту PITCH в Україні Басенко Антон та програмний менеджер Андрущенко Мирослава.
Про сексуальне здоров’я та репродуктивне права жінок, які живуть з наркозалежністю, говорила професор Надія Жилка. Вона звернула увагу на необхідності доступу жінок з груп ризику до якісних засобів контрацепції, та зниженні пороговості доступу не лише до репродуктивних послуг, а й до послуг жінкам, які виконали репродуктивні плани.
Окрема сесія була присвячена протидії гендерної зумовлено у насильству. Представниця Патрульної Поліції розповідала про можливості захистити жертву від кривдника, навіть якщо він мешкає з нею в одній оселі і є власником будинку чи квартири.
З можливостями допомоги жертвам насильства з допомогою методології “Крила” присутніх познайомила Аліна Сарнацька.

Жіночий день допомагає представницям ключової групи визначитися з основними потребами та намітити шляхи їхнього вирішення.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80