';

Отримання препаратів ЗПТ для самостійного прийому: інформаційне заняття

 
Наприкінці минулого тижня нові пацієнти замісної терапії з м. Києва мали змогу відвідати інформаційне заняття на тему «Вимоги для отримання препаратів ЗПТ для самостійного прийому. ВІЛ-інфекція».
Традиційно, тему зустрічі запропонували самі учасники, а завідувач відділення “Соціотерапія” Каландія Гела Тенгізович не лише розповів, що необхідно для отримання препарату «на руки», а й відповів на запитання присутніх.
«Учасники інформаційних зустрічей цікавилися взаємодією препаратів ЗПТ та АРТ. Було питання щодо того, чи обов’язково приймати АРВ-терапію учаснику програми? Я пояснив, що в прийомі життєво необхідних ліків першочергово зацікавлена сама людина», – поділився подробицями зустрічі Каландія Гела Тенгізович.
Завершилося заняття традиційно – кавою та смаколиками.
Нагадуємо, що усі бажаючі пацієнти ЗПТ з м. Києва можуть долучитися до інформаційних занять, які проводить Благодійний Фонд «Надія та Довіра» в рамках проєкту «Підтримка Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, розширення програми ЗПТ в м. Києві» за підтримки МБФ  Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД. ( The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США (CDC).
 
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80