';

Важливо! Як поводити себе учасникам ЗПТ в умовах пандемії COVID-19

У зв’язку з протидією поширенню коронавірусу, Міністерство охорони здоров’я розробило рекомендації, які мають допомогти нам зберегти життя і здоров’я.

Ми закликаємо усіх учасників програми з розумінням поставитися до нововведень і сприймати їх як піклування про здоров’я кожного з нас.

📍 Заходити в кабінет ЗПТ потрібно по-одному.

📍 Поки Ви чекаєте своєї черги для отримання препарату, зберігайте дистанцію 2 метри від інших людей у цьому ж приміщенні. Якщо приміщення для очікування невелике, заходьте тоді, коли попередня людина вийшла. Бережіть себе і не наражайте на небезпеку інших.

📍 Багато кабінетів ЗПТ намагаються призначати окремий час для отримання препарату кожному пацієнту. Намагайтеся прийти саме тоді, коли вам призначено. Звичайно, багатьом зручно отримати препарат з самого ранку і цілий день бути вільним. Але прихід на “свій” час стає запорукою того, що вам не доведеться стояти в черзі, допоможе менше контактувати з іншими учасниками програми. Крім того, таке дотримання правил дозволить медикам працювати без зайвого поспіху та напруження. Кожному буде приділено достатньо уваги.

📍 Якщо ви отримуєте препарат для самостійного прийому на кілька днів, будь ласка, приходьте за препаратом у той день, коли Вам призначено, а не днем раніше. Медпрацівники намагаються вибудувати графік так, щоб кожного дня приходила однакова кількість пацієнтів. Такий підхід економить сили та час як медикам, так і пацієнтам.

📍 Намагайтеся зменшити кількість контактів: отримали препарат – і додому. Поспілкуватися з іншими учасниками програми можна і телефоном.

Бережіть себе і будьте здорові!

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80