';

В Хмельницькому поліціянти незаконно вилучили медичну документацію і 262 пацієнти залишилися без лікування

Співробітники Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ відреагували на звернення Стрілець Сніжани, керівника ХОВ БО «Мережа ЛЖВ», і звернулися з офіційним листом до Начальника Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.

Причиною стала ситуація в КНП “Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги” Хмельницької облради, де співробітники поліції вилучили оригінали документів. При цьому вони керувалися ухвалою суду, в якій чітко було зазначено, що слідчим належним чином не доведено необхідність вилучення саме оригіналів документів, а тому надати лише можливість тимчасового доступу до документів та можливість, за необхідності, зробити копії”.

Такі дії залишили медичний заклад без необхідної документації, і 262 пацієнти залишилися без життєво-необхідного лікування.

У своєму листі фахівці Гарячої Лінії наголосили на необхідності провести службову перевірку законності дій співробітників, які вилучили оригінали медичних документів і тим самим поставили під загрозу здоров’я та життя пацієнтів, а також виконання державної програми та ефективність використання бюджетних коштів. Необхідно також забезпечити якнайшвидше повернення незаконно вилучених оригіналів медичної документації до лікувального закладу.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80