';

Увага! Тендер на закупівлю експертних послуг консультанта для розробки положень та процедур

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ТЕНДЕРУ!!! Тендерна комісія Організатора обрала переможцем тендеру Фізичну особа – підприємця Левшун Олену Миколаївну. Дякуємо всім учасникам за надані пропозиції та участь у тендері.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Надія та Довіра»

оголошує тендер на закупівлю експертних послуг консультанта

для розробка положень та процедур.

Тендер  проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Надія та Довіра» (надалі – Організатор), метою якої є формування здорового  суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.

Дата оголошення тендеру: 16 квітня 2019  року

Мета та предмет тендеру:

Вибір консультанта з розробки положень та процедур для виконання робіт відповідно до технічного завдання.

Предметом тендеру є тендерна пропозиція (цінова пропозиція) та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

Кваліфікаційні вимоги до учасників тендеру:

До участі у тендері запрошуються фізичні особи/фізичні особи – підприємці, які відповідають наведеним кваліфікаційним вимогам:

досвід розробки аналогічних документів;

вільне володіння діловою українською мовою;

аналітичні здібності;

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус надавача послуг:

фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Технічне завдання/опис послуг та формат, у якому надається тендерна пропозиція:

Опису послуг Термін виконання Вартість
Розробка процедури “Процедура організації та проведення заходів”,
Розробка положення “Положення про узгоджену роботу з регіональними представницями”,
Розробка положення  “Положення про управління проектами”

Учасників просимо надсилати пропозиції, що містять:

цінова пропозиція має містити інформацію у форматі, вказаному у попередньому пункті (з підписом відповідальної особи та печаткою (якщо є);

мотиваційний лист;

резюме учасника включно з переліком наукових публікацій, якщо є (обсяг 1-2 сторінки).

Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться Комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.

Кінцевий термін надання заявок – 30 квітня 2019 року (17:00).

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Обов’язкове подання сканкопій заявок на е-mail: info@hopeandtrust.org.ua

Контактна особа:  Ботвін Сергій Павлович тел.: +38 (067) 467 18 92;

е-mail: botvin@hopeandtrust.org.ua

Фонд «Надія та Довіра» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80