';

Робоча зустріч “Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування”

Сьогодні, 10.10.2019, співробітники Благодійного Фонду “Надія та Довіра” взяли участь в робочій зустрічі. Вона була присвячена обговоренню напрацювань і планів Проекту “Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні”. Організатором заходу став МБФ Альянс громадського здоров’я.
Під час зустрічі Голова Правління БФ “Надія та Довіра” Тетяна Лебедь представила свою презентацію, у якій торкнулася торкнулася актуальних проблем в реалізації програми замісної терапії, як то необхідність її розширення та врегулювання нормативної бази. Крім того, Тетяна поділилася досягненнями та напрацюваннями організації за час реалізації проекту.
Координатори проекту з Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської області представили презентації, у яких розповіли про стан реалізації програми ЗПТ в своїх областях, досягнення та труднощі. Окрема презентація була присвячена м.Київ.
Надзвичайно вражаючою була інформація від В.М. Солонського, головного лікаря КЗ “Криворізький психоневрологічний диспансер”. Тут наркозалежний може стати пацієнтом ЗПТ протягом 1 дня.
Представниця ДУ Центр громадського здоров’я України Ірина Іванчук представила свою презентацію “Поточний стан впровадження ЗПТ в Україні”. Ірина також долучилася до обговорення перспектив розширення програми.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80