';

Тренінг для представників політичних партій, громадських діячів та депутатів

Увага, історичний момент!

Представники політичних партій, народні депутати та громадські діячі запланували ряд практичних конкретних кроків, необхідних, щоб знизити рівень стигми та дискримінації стосовно жінок, які живуть з наркозалежністю.
Відбулося це під час тренінгу “Жінки, які живуть з наркозалежністю – міфи, проблеми, питання захисту прав”, організованому за підтримки Альнсу громадського здоров’я та за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом туберкульозом та малярією. Захід проходив 20-21 листопада.


Лідерки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” ділилися власним досвідом подолання наркозалежності, розповідали реальні історії про бар’єри доступу до замісної підтримувальної терапії та про проблеми доступу жінок до медичних, соціальних та правових послуг.
Ці приклади з реального життя вразили присутніх на тренінгу депутатів, представників політичних партій та громадських діячів. Тому вже наступного дня вони назвали чіткі напрямки взаємодії з представницями ВО “ВОНА”.


Захід, який сьогодні завершився, доводить, що змінити суспільну думку стосовно наркозалежних жінок – реально. Особливо з настільки дружньо налаштованими лідерами думок й такою неймовірною командою, як активістки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” та фахівчиня з адвокації об’єднання Галина Корниенко.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80