';

Тренінги для поліції в м. Дніпро

Що буде, якщо зібрати разом співробітників поліції, автивістку Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА  та фахівчиню з адвокації Благодійного Фонду “Надія та Довіра”? Правильна відповідь – тренінг- практикум.
Саме два таких тренінги проходили 24.07.2019 та 25.07.2019 в м. Дніпро в рамках проекту Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ – PITCH.
Тема заходу “Жінки, які живуть з наркозалежністю, пацієнтки ЗПТ та патрульна поліція”.
Програма була вкрай насиченою: розбирали законодавство, яке стосується ЗПТ, зокрема, які документи повинні бути в пацієнта програми, які права у пацієнтів ЗПТ.
Окремо обговорили, які бар’єри, обумовлені взаємодією з правоохоронними органами, перешкоджають доступу жінок до програм зменшення шкоди.
Говорили також про недискримінаційне спілкування з представниками спільноти, гендерно обумовлене, домашнє насильство та згвалтування, розглянули зміни в Кримінальному кодексі України.
В рамках заходу проходило безпосереднє спілкування з представницею спільноти, яка виступила в якості живої книги і розповіла про порушення прав жінок при затриманні, передозування і стигму стосовно жінок, які живуть з наркозалежністю.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80