';

Тематичний день “Голос Жінки”

24 листопада в Києві пройшов тематичний день “Голос жінки”, який зібрав близько 40 учасниць з різних регіонів країни.

Цей день передував Першому Національному Форуму людей, які живуть з наркозалежністю.

Під час заходу обговорювалось багато важливих питань, пов’язаних з мобілізацією жінок, захистом їх прав, протидії стигмі та дискримінації та інші доволі цікаві питання.

Також відбулася дискусія щодо насильства і множинної дискримінація щодо жінок. Розповідалось про практичний міжнародний досвід з ліквідації всіх форм насильства, дискримінації, порушення прав, в тому числі і права на батьківство, по відношенню до жінок, які вживають наркотики, та його впровадження в Україні. Було акцентовано також увагу на важливість ратифікації «Стамбульської Конвенції» Ради Європи по боротьбі з насильством та дискримінацією по відношенню до жінок в Україні, і це особливо важливо для представниць всіх ключових груп.

Під час роботи проводились майстер-класи з тематики репродуктивного здоров’ю та його збереження і про правила поведінки з поліцією та взаємодію з правоохоронними органами.

 

Фінальною частиною тематичного дня “Голос жінки” було рішення про створення Національної Мережі Жінок, які живуть з наркозалежністю.

 

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80