';

Співробітництво з ДУ Центр громадського здоров’я

22 вересня була проведена зустріч між Фондом «Надія та Довіра», який реалізує проект з супроводження Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів, та Державною Установою “Центр громадського здоров’я”. Від нас були присутні Президент Фонду Світлана Ткаля та керівник Гарячої Лінії Сергій Ботвін. ЦГЗ представляли Заступник генерального директора з нагляду за інфекційними хворобами Гетьман Лариса Іванівна та координатор розвитку послуг з лікування Ірина Іванчук.

Зустріч відбулася доволі продуктивно, було обговорено багато питань з приводу взаємодії з метою подолання епідемії вірусних гепатитів в країні. Між нашими організаціями найближчим часом буде підписано меморандум про співпрацю. Також була досягнута домовленість про обмін інформацією. Наразі Центр формує базу гепатоцентрів, яка буде надана Гарячій Лінії. Окрім того, незабаром буде створено окремий сайт, який буде присвячено лікуванню гепатитів, де буде знаходитись інформація про Гарячу Лінію, як партнера ЦГЗ.

Показовим також є те, що ми були першими відвідувачами в новому приміщені Центру, куди вони тільки що переїхали. Тому ми сподіваємось, що на наша взаємодія буде плідною і взаємовигідною.

 

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80