';

Семінар-практикум з подолання стигми та дискримінації стосовно жінок, які живуть з наркозалежністю

Сьогодні, 05.09.2019, завершився триденний семінар-практикум з подолання стигми та дискримінації стосовно жінок, які живуть з наркозалежністю. Захід провели Благодійний Фонд “Надія та Довіра” та Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в рамках Проект PITCH в Україні за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я.
Під час семінару з активістками ВО “ВОНА” з регіонів працювали кваліфіковані психологи, які допомагали дівчатам позбутися самостигми. Це важливо, оскільки почуваючись людиною “другого ґатунку” дуже важко бути активістко, лідеркою, складно просувати власні ідеї.
Під час заходу ми вкотре переконалися, які талановиті жінки працюють з нами, скільки душі та натхнення вони готові вкладати в роботу.
“З більшістю лідерок організації ми працюємо вже не перший рік. Ми бачимо результати нашої роботи, праці інших тренерів та самих дівчат. Вони відкривають у собі нові риси характеру, стають більш впевненими у власних силах, здобувають нові знання. Це – вражаючі результати”, – поділилася спостереженнями психологиня Лілія Немаш.
Проте завдання заходу – сприяти і подоланню стигми й самостигми не лише серед лідерок, але й в ініціативних групах в регіонах. Тому перед від’їздом лідерки склали план дій для підвищення спроможності ініціативних груп.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80