';

Розширення програми замісної терапії в м. Київ

Нові пацієнти програми замісної підтримувальної терапії м. Києва, які нещодавно почали отримувати лікування на базі сайту, що знаходиться у КМНКЛ «Соціотерапія», проходили перше інформаційне заняття на тему залежності та її симптомів. Заняття проводив лікар-нарколог.

Були висвітлені наступні теми: складова різних типів залежностей та різниця між ними, їх симптоми, потяг до різних типів наркотичних речовин, небезпечні періоди.

Наприкінці пацієнтами були задані питання щодо різниці між залежністю від опіоїдів та стимуляторів, питання дозування препарату та загальні питання участі у програмі замісної терапії, на які вони отримали кваліфіковані відповіді від лікаря та спеціалістів Фонду.

Під час проведення заняття пацієнтам були роздані мотиваційні набори.

Додатковий набір пацієнтів на програму став можливим завдяки реалізації Фондом «Надія та Довіра» проекту «Адвокація розширення доступу та покращення якості ЗПТ» в рамках сабгранту з МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США (СDС).

 

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80