';

Робоча зустріч “Зниження бар’єрів доступу до державної програми ЗПТ в м. Київ”

Сьогодні, 27.09.2019, відбулася робоча зустріч “Зниження бар’єрів доступу до державної програми ЗПТ в м.Київ”. Її організував Благодійний Фонд “Надія та Довіра” за підтримки Альянсу громадського здоров’я (Alliance for Public Health).
Одне з основних питань, яке обговорювалося – це конкуренція між державною програмою замісної терапії та детокс-програмою, яку реалізують приватні клініки.
Лікарі-наркологи та представники громадських організацій зійшлися на тому, що необхідно налагоджувати діалог з лікарями-наркологами з приватних клінік. Представники громадських організацій Клуб Эней та Дроп ін Центр розповіли, що вже співпрацюють з окремими приватними установами і тестують наркозалежних.
Також лікарі-наркологи висловилися за спільні тренінги з сімейними лікарями та лікарями інших спеціальностей (неврологами, хірургами). Якщо спеціалісти, до яких звертаються наркозалежні, матимуть інформацію про програму ЗПТ, то зможуть переадресувати пацієнта. Людина отримає доступ до лікування і зможе зберегти здоров’я та життя.
Обговорили і питання розповсюдження друкованої продукції з адресами сайтів серед клієнтів пунктів обміну шприців.
Дякуємо лікарям-наркологам, соцпрацівникам та співробітникам громадських організацій, зокрема ВБО «Конвіктус Україна», за те, що знайшли час і долучилися до обговорення.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80