';

Робоча зустріч щодо розвитку програми ЗПТ в м. Київ

В рамках реалізації Проекту «Адвокація розширення доступу та якості ЗПТ», який реалізує Фонд «Надія та Довіра», за технічної підтримки Проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», сьогодні відбувалась робоча зустріч щодо розвитку програми замісної підтримувальної терапії у м. Києві.

Під час цієї зустрічі було презентовано діяльність Фонду «Надія та Довіра» щодо методів залучення нових пацієнтів – людей, що вживають ін’єкційні наркотики, в програму ЗПТ, їх супроводу і консультуванню в програмі та результатів, що планується одержати завдяки реалізації Проекту.

Співробітниками Альянсу було представлено Проект «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні» та зроблена доповідь на тему «Перенаправлення ЛВІН з профілактичних проектів в програму ЗПТ».

Серед присутніх були лікарі-наркологи, керівники напрямків, менеджери проектів, соціальні працівники та кейс-менеджери партнерських організацій, які залучені до реалізації Проекту: ВБО «Конвіктус Україна», ГО « Клуб «Еней», БО МБФ «Вертикаль», ВБФ «Дроп ін Центр», КМНКЛ «Соціотерапія».

У другій частині робочої зустрічі сертифікований тренер Наталія Тюленєва провела тренінг “Мотиваційне консультування для кейс-менеджерів проектів супроводу пацієнтів ЗПТ ” з метою покращення рівня знань та навичок соціальних працівників та кейс-менеджерів з мотиваційного консультування ЛВІН щодо вступу до програми ЗПТ.

 

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80