';

Робоча зустріч по Проекту “Адвокація розширення доступу та покращення якості ЗПТ”

23 березня відбулася робоча зустріч щодо обговорення напрацювань та планів Проекту “Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні”, частину з якого реалізує Фонд «Надія та Довіра».


Керівник Проекту представила наші досягнення за минулий рік та заплановані активності на поточний. Наші досягнення були високо відзначені. Особливу подяку виразили представники Асоціації сімейної медицини за вагомий внесок у зміну ставлення до пацієнтів ЗПТ у лікарів первинної ланки медичної допомоги.

Крім того, були обговорені напрямки роботи на поточний рік, а саме: розширення програми ЗПТ, забезпеченні якості та стійкості лікування, фокусування на 100% охоплення АРТ ВІЛ+ пацієнтів ЗПТ, удосконалення нормативно-правової бази, поширення інтегрованих послуг (ЗПТ+АРТ) на первинній ланці медичної допомоги.

В зустрічі брали участь представники пріоритетних регіонів, в яких впроваджується Проект, Центру громадського здоров’я МОЗ України, представники НУО.

Проект впроваджується Фондом «Надія та Довіра» в рамках сабгранту МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової підтримки Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC), в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR).

 

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80