';

Проведено ІІ Національний Форум людей, які живуть з наркозалежністю

23-24 листопада проходив ІІ Національний Форум людей, які живуть з наркозалежністю. Захід, організований Благодійним Фондом “Надія та Довіра”, Всеукраїнським об’єднанням наркозалежних жінок “ВОНА” та БО ВОЛНА, зібрав активістів спільноти з усієї України.
В програмі заходу виступи експертів та лідерів на теми, актуальні для тих, хто живе з наркозалежністю. Серед запрошених спікерів були керівник регіонального програмного офісу UNODC Космухамедова Жаннат, Виконавчий директор  МБФ “Альянс громадського здоров’я” Клепіков Андрій, Генеральний директор ДУ “Центр громадського здоров’я МОЗ України” Курпіта Володимир та інші.

Під час заходу особлива увага була сконцентрована на необхідності захисту прав людей, які живуть з наркозалежністю. Підіймалися питання формування державної наркополітики, проводився огляд механізмів захисту прав людей, які живуть з наркозалежністю.  Фахівчиня з адвокації Благодійного фонду “Надія та Довіра” Галина Корнієнко  виступила модераторкою фасилітованої дискусії “Навіщо потрібні странові мережі. Гендерний аспект”.

Усі актуальні проблеми та пропозиції щодо їх вирішення знайшли своє втілення у резолюції.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80