';

Приклад, чому алкоголь та замісний препарат не сумісні

Алкоголь та замісний препарат – не сумісні. Якщо пацієнт у стані алкогольного сп’яніння приходить на сайт – медики можуть не видати ліки. За вживання міцних напоїв учасника програми можуть перевести з отримання препарату “на руки” на щоденний прийом, а регулярне вживання алкоголю – привід для виключення з програми.

Усі ці дії – обґрунтовані, бо поєднання алкоголю та замісного препарату підвищує ризик передозування, яке може призвести навіть до смерті.

Наступний наш пост про те, що буває, якщо нехтувати правилами і поєднувати непоєднуване.

Сьогодні на Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ за юридичною консультацією звернувся співробітник громадської організації “Дорога до життя” з м. Олександрія.

Він розповів, що учасник програми, який отримав замісний препарат для самостійного вживання на 10 днів, “приклався” ще й до алкоголю. В результаті в чоловіка почалася так звана “біла гарячка”, і його забрали до психіатричного відділення.

Проблема в тому, що пацієнт, поки був в такому стані, втратив замісний препарат і навіть не знає, загубив таблетки, чи їх хтось поцупив.

В такій ситуації домогтися того, щоб людина зберегла безперервність лікування замісним препаратом, – дуже непросто, бо потяг до систематичного вживання алкоголю ставить під сумнів успішність лікування людини в програмі, а головне спричиняє смертельні ризики для життя та здоров’я пацієнта. Ми вкотре звертаємося до усіх учасників програми: не порушуйте правил участі, і тоді ми зможемо вам допомогти.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80