0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Алкоголь та замісний препарат — не сумісні. Якщо пацієнт у стані алкогольного сп’яніння приходить на сайт — медики можуть не видати ліки. За вживання міцних напоїв учасника програми можуть перевести з отримання препарату «на руки» на щоденний прийом, а регулярне вживання алкоголю — привід для виключення з програми.

Усі ці дії — обґрунтовані, бо поєднання алкоголю та замісного препарату підвищує ризик передозування, яке може призвести навіть до смерті.

Наступний наш пост про те, що буває, якщо нехтувати правилами і поєднувати непоєднуване.

Сьогодні на Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ за юридичною консультацією звернувся співробітник громадської організації «Дорога до життя» з м. Олександрія.

Він розповів, що учасник програми, який отримав замісний препарат для самостійного вживання на 10 днів, «приклався» ще й до алкоголю. В результаті в чоловіка почалася так звана «біла гарячка», і його забрали до психіатричного відділення.

Проблема в тому, що пацієнт, поки був в такому стані, втратив замісний препарат і навіть не знає, загубив таблетки, чи їх хтось поцупив.

В такій ситуації домогтися того, щоб людина зберегла безперервність лікування замісним препаратом, — дуже непросто, бо потяг до систематичного вживання алкоголю ставить під сумнів успішність лікування людини в програмі, а головне спричиняє смертельні ризики для життя та здоров’я пацієнта. Ми вкотре звертаємося до усіх учасників програми: не порушуйте правил участі, і тоді ми зможемо вам допомогти.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print