';

Презентація під час круглого столу «Робота правоохоронної та соціальної систем для подолання проблеми підліткової наркозалежності»

Сьогодні, 23.04.2019, відбувся круглий стіл «Робота правоохоронної та соціальної систем з подолання проблеми підліткової наркозалежності», спільний захід ВБО «Конвіктус Україна» та ZMINA. Центр прав людини. Представники поліції, освіти, державних установ, громадських та міжнародних організацій обговорили питання первинної профілактики, механізми роботи з людиною, яка опинилась в складних життєвих обставинах та почала вживати наркотики. 
Співробітник Благодійний Фонд “Надія та Довіра” та Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ виступив з презентацією “Основні бар’єри у доступі наркозалежних до допомоги”.
Наш фахівець розповів, що фактори, які заважають наркозалежним отримати допомогу, можна розділити на три групи: морально-етичні, інфраструктурні та нормативні.
Експерт БФ “Надія та Довіра” не тільки детально зупинилися на кожному бар’єрі, а й вказали на шляхи вирішення проблеми.
Під час заходу було озвучено чимало цінних ідей, як вплинути на ситуацію з поширенням наркотиків. Тож зустріч сміливо можна назвати продуктивною.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80